Saturday the 21st - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon

24 listopada Koło Miłośników Teatru zainicjowało wyjazdem do Teatru Nowego w Poznaniu, wspólnie z uczniami i opiekunami Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie, nowy sezon działalności koła w roku szkolnym 2016/2017.

Tym razem postanowiliśmy delektować się ambitną sztuką pt. „Dom Bernardy Alba” w reżyserii Magdaleny Miklasz. Obsada poszczególnych ról urzeka widza. Niezwykle zdolna i utalentowana Antonina Choroszy wcieliła się w postać tytułowej bohaterki. Michał Kocurek gra tym razem rolę kobiety Any Sol-służącej, która zawsze była w tej sztuce jedynym uosobieniem prawdziwego uczucia. Postać ta, grana przez mężczyznę( i to jeszcze jak zagrana!)uświadamia,że gestami, mimiką jesteśmy w stanie przekazać więcej niż słowami. I tym razem nie zawiodła również Anna Mierzwa, która wcieliła się w rolę jednej z córek Bernardy.

9 marca grupa entuzjastów teatru ZSP w Witkowie, wspólnie z uczniami Gimnazjum im.A.Borysa w Witkowie po raz kolejny delektowała się spektaklem, którego premiera odbyła się zaledwie cztery dni wcześniej. Mit Elvisa Presleya jest wciąż żywy. Z entuzjazmem oglądaliśmy widowisko słowno-muzyczne, dodatkowo wzbogacone barwnymi strojami, występami aktorów wcielających się w ikony rocka i popu.

19 października 2015 Koło Miłośników Teatru pierwszy raz w nowym roku szkolnym 2015/2016, wspólnie z uczniami i opiekunami Gimnazjum im.A.Borysa w Witkowie, odwiedziło Teatr Nowy w Poznaniu.
Tym razem postanowiliśmy delektować się  sztuką  pt. „Przyjęcie dla głupca.”  Spektakl, w reżyserii krakowskiego aktora i reżysera Tadeusza Bradeckiego, wciąż cieszy się uznaniem.

Szkolny Klub Miłośników Teatru zaprasza do Teatru Nowego w Poznaniu 19.11.2015r. na spektakl ”Przyjęcie dla głupca”. Tym spektaklem rozpoczynamy kolejny rok działalności Koła Miłośników Teatru w roku szkolnym 2015/2016 oraz współpracę z polonistami  Gimnazjum im. Adama Borysa  w Witkowie.

Logowanie

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?