Saturday the 21st - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon

Wolontariusze KLUBU OŚMIU prowadzą systematyczną zbiórkę plastikowych nakrętek dla małej Weroniki. Chcą wspomóc rodziców w gromadzeniu funduszy na niezbędną rehabilitację dziewczynki. Zbiórka puszek prowadzona jest w ramach akcji "PUSZKA DLA MALUSZKA", fundacji Redemptoris Missio. Środki pozyskane ze sprzedaży puszek w postaci surowca wtórnego przekażemy na pomoc dla afrykańskich noworodków.

 

 

24 marca w godzinach od 10.00 do 18.00 wolontariusze KLUBU OŚMIU, we współpracy z CARITASEM, przeprowadzili w sklepie BIEDRONKA zbiórkę artykułów spożywczych.

Wiemy, że za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami. Produkty zebrane podczas zbiórki trafią do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych, a także do osób pracujących, których nie stać na przedświąteczny zakup żywności, aby każdy mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem.

Rusza VI edycja Akcji "OPATRUNEK NA RATUNEK" organizowana przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Do 15 marca zbieramy środki opatrunkowe dla misyjnych szpitali i przychodni. Przyda się każdy bandaż, gaza, kompres, plaster. Potrzebne są także rękawiczki gumowe, wata, igły i strzykawki. Każda klasa zobowiązana jest do zakupienia opatrunków za kwotę 30 zł.

Zbiórka u opiekunów szkolnego wolontariatu.

 

Logowanie

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?