Wednesday the 23rd - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon

21 marca 2017 roku nasza szkoła powitała pierwszy Dzień Wiosny. Głównymi organizatorem był Samorząd Uczniowski a także Rada Rodziców, która ufundowała atrakcyjną nagrodę – bon na kwotę 100 zł do pizzerii TORTUGGA w Witkowie. Tego dnia odbyły się konkursy w dwóch kategoriach: najbardziej wiosenne przebranie oraz najbardziej wiosenny makijaż. Uczniowie wykazali się wielką kreatywnością, jednak zwycięzców mogło być tylko trzech. Decyzją jury w składzie : p. J. Czekała, p. J. Juzwa oraz p. M. Michalak – I miejsce zajęła klasa IV TŻ (nagroda – bon na pizzę) , II miejsce – klasa I LO (nagroda – dzień bez pytania), III miejsce – klasa I TŻ/TI (nagroda – jedna lekcja bez pytania).

Uczniom czas umiliły występy naszych koleżanek i kolegów. Na scenie prezentowali się Oliwia Chęś – taniec, Mikołaj Kolasiński – taniec, Wiktoria Zykowska – gra na gitarze elektrycznej, Natalia Walczak – śpiew.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkich zapraszamy w przyszłym roku!!!

   

 

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się zbiórka w ramach akcji „ Góra Grosza”. W dniach 28 listopada – 9 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zachęcali uczniów do wrzucania grosików do specjalnie oznaczonej puszki. Oddając chociażby jeden grosz, mogliśmy pomóc zrealizować przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać 55 złotych, które niezwłocznie zostały przekazane organizatorom TOWARZYSTWO NASZ DOM.

  

 
 

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej Samorząd Uczniowski składa najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Życzymy by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsze czuły się doceniane.

13 i 14 lutego 2017 roku będzie można wrzucać życzenia do specjalnej skrzynki znajdującej się na parterze przy głównym wejściu. 15 lutego przewodniczący Samorządu Uczniowskiego dostarczy walentynki adresatom.

ZACHĘCAMY DO UCZESTNICTWA!

  

 

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami życzy uczniom, rodzicom

oraz wszystkim pracownikom szkoły 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

9 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył się „wieczór horrorów”. Młodzież mogła obejrzeć dwa wybrane filmy – były to „1408” oraz „ Po tamtej stronie drzwi”. Książki o tych samych tytułach można również znaleźć w bibliotece szkolnej, więc młodzież mogła wcześniej przeczytać wybrane pozycje i po projekcji dokonać porównania. Opiekę nad uczniami sprawowały p. J. Pustelnik, M. Szelejewska oraz S. Szymajda.

   

 
 

Podczas Dni Zwierząt w listopadzie 2016 roku nasza szkoła na czele z Samorządem Uczniowskim dołączyła się do akcji. Uczniowie zbierali karmę dla zwierząt oraz niepotrzebne ubrania na rzecz schronisk dla zwierząt w Gnieźnie i Radlinie a także kotów wolnożyjących z terenu gminy Witkowo. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów oraz pracowników szkoły, udało nam się zebrać 70 kg suchej karmy oraz 5 worków, w których znajdowały się koce, stare ubrania a także legowiska.

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA ZAANGAŻOWANIE!

 

        

 
 
 
 

Przewodniczący: Albert Migoń – klasa III TI/TŻ.
Zastępca: Weronika Chmiel – klasa I LO.
Sekretarz: Kaja Fabiszak – klasa I TI/TŻ.

Opiekunowie: Joanna Pustelnik, Sławomira Szymajda.

Logowanie

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?