Sunday the 25th - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon
 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

 • Technikum Logistyczne

 • Technikum Turystyki Wiejskiej

 • Liceum Ogólnokształcące "Mundurowe"

 • Technikum Informatyczne

 • Technikum Ekonomiczne

 • Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

 • Branżowa Szkoła I i II stopnia

9 marca b.r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2017/2018. Promują oni naszą szkołę na konkursach i pokazach oraz wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Stypendia Starostwa Powiatowego w Gnieźnie, w obecności zaproszonych rodziców i społeczności szkolnej, wręczyli uczniom: Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu - p. Andrzej Kwapich oraz Wicedyrektor Wydziału Edukacji - p. Lidia Bójko.

Tegoroczne stypendia przedmiotowe otrzymali :

 • Julia Krych (kl. I TE),
 • Magdalena Kulińska (kl.I TE),
 • Miłosz Krajniak (kl.I TI),
 • Wiktoria Miazga (kl.I LO),
 • Piotr Chmielewski (kl.II LO),
 • Karol Kozłowski (kl.II LO),
 • Wiktoria Zykowska (kl.II TI),
 • Paulina Grzybowska (kl.III LO),
 • Marta Kozińska- ( kl.IV TŻiUG ).

Stypendium Naukowe Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego -dla najlepszego ucznia- otrzymała Patrycja Pachuta uczennica kl. IV TŻ i UG. Zaproszeni goście- Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu-p. Andrzej Kwapich, Wicedyrektor Wydziału Edukacji-p. Lidia Bójko- pogratulowali najlepszym determinacji w osiąganiu wytyczonych celów, w dążeniu do poznawania tajników wiedzy oraz życzyli dalszej owocnej i systematycznej pracy. Rodzicom dziękowali za trud wychowania dzieci, wpajanie szacunku do nauki i mobilizowania do osiągania satysfakcjonujących i wysokich wyników w nauce.

Dyrektor szkoły, Anna Malendowicz-Koteras, podziękowała uczniom za I semestr wytężonej i systematycznej pracy. Serdecznie gratulujemy tegorocznym stypendystom i życzymy dalszych sukcesów !!! K. Popielec-Stürme

Logowanie

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?