Monday the 19th - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

  • Technikum Logistyczne

  • Technikum Turystyki Wiejskiej

  • Liceum Ogólnokształcące "Mundurowe"

  • Technikum Informatyczne

  • Technikum Ekonomiczne

  • Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Branżowa Szkoła I i II stopnia

W czwartek, 21 grudnia od samego rana atmosfera Świąt Bożego Narodzenia widoczna była w całej szkole. Od samego rana rozbrzmiewał śpiew świątecznych kolęd i bożonarodzeniowych standardów. Ostatnie próby pod okiem opiekunów-p. Agnieszki Nowickiej i p.Beaty Soszyńskiej-Pudło – przyniosły oczekiwany z niecierpliwością przez nas wszystkich rezultat. W sali gimnastycznej pracownicy oraz młodzież całej szkoły mogli obejrzeć barwną historię dekorowania najpiękniejszej ozdoby bożonarodzeniowej-choinki. Uczniowie z gracją wczuli się w role bombek, łańcuszków i pozostałych ozdób drzewka świątecznego. Nie zabrakło też pięknego śpiewu kolęd i pastorałek. Wspólne spotkanie było również okazją do podsumowania świątecznej V edycji międzyszkolnego, organizowanego wspólnie ze Szkołą Podstawową im. Adama Borysa w Witkowie, konkursu „Anioł mojej wyobraźni” na najciekawszy wizerunek anioła wykonany dowolną techniką i z dowolnego materiału. Tymi pięknymi akcentami świątecznymi stworzyliśmy namiastkę radosnej bożonarodzeniowej aury. W piątek, 22 grudnia, z każdej sali lekcyjnej rozbrzmiewał śpiew świątecznych kolęd. Wspólne życzenia, klasowe Wigilie były ostatnim spotkaniem uczniów z nauczycielami w bieżącym roku kalendarzowym. Teraz tylko pozostało oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę 24 grudnia.

Kliknij Galeria

 

Logowanie

Odwiedza nas 1261 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?