Sunday the 25th - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

  • Technikum Logistyczne

  • Technikum Turystyki Wiejskiej

  • Liceum Ogólnokształcące "Mundurowe"

  • Technikum Informatyczne

  • Technikum Ekonomiczne

  • Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Branżowa Szkoła I i II stopnia

4 września uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych o godz. 9.00 powitali nowy rok szkolny i nowe wyzwania. Młodzi ludzie, pełni jeszcze wakacyjnych wspomnień, swoją edukacyjną przygodę rozpoczynają w następujących oddziałach: klasie liceum ogólnokształcącego o profilu wojskowym i policyjnym, klasie technikum informatycznego, technikum ekonomicznego oraz w branżowej szkole I stopnia. Pierwszoklasistów czeka oswajanie się z nową szkołą, starszymi kolegami i nowymi wyzwaniami, a ich wychowawcami są następujący nauczyciele:

klasa I LO- Urszula Knast
klasa I TE/TI- Beata Soszyńska-Pudło
klasa I Branżowa szkoła I stopnia – Monika Michalak

Dyrektor szkoły Anna Malendowicz-Koteras krótkim przemówieniem uroczyście rozpoczęła rok szkolny 2017/2018, przywitała całą społeczność szkolną, życząc jej siły, wytrwałości oraz cierpliwości w przekazywaniu i zdobywaniu wiedzy, owocnej pracy przynoszącej uśmiech i satysfakcję. Podkreśliła wagę wzajemnej życzliwości oraz szacunku i wyrozumiałości. Życzyła uczniom pogłębiania wiedzy i umiejętności przekształcania jej w mądrość życiową. Po inauguracji roku szkolnego był czas na spotkania klas z wychowawcami.

Życzymy wszystkim wytrwałości i zapału do pracy, a Samorządowi Uczniowskiemu wielu ciekawych pomysłów na szkolne uroczystości!

K.Popielec-Stürmer

Logowanie

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?