Insta.Ling dla Szkół

W tym semestrze rozpoczynamy w ramach nauki języka niemieckiego pracę z Programem Insta.Ling dla Szkół. Czym jest Program Insta.Ling dla Szkół? Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego.

Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Na początek –w ramach nauki języka niemieckiego- programem objęte zostają klasy II LO i III LO. Szczegółowe informacje na stronie: https://instaling.pl Powodzenia !!! Lidia Barszcz.

insta.ling

Biuletyn Informacji Publicznej


 
 

Adres szkoły:

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. Dezyderego Chłapowskiego

ul. Warszawska 29

62-230 Witkowo