Koło Entuzjastów Teatru

Cieszy mnie fakt, że w dobie komputeryzacji i wszechobecnych gier komputerowych młodzi ludzie znajdują czas na obcowanie z kulturą żywego słowa, żądni są doznań estetycznych, które dostarcza człowiekowi m.in. teatr. W dalszym ciągu planuję kontynuować tradycję wyjazdów do teatru, który jest porozumieniem bez granic. Dziękuję jednocześnie polonistom z Gimnazjum im.Adama Borysa za współpracę z naszą szkołą i propagowanie wśród uczniów przekraczania progu innego świata, zostawiając za nim rzeczywistość. W piosence Grzegorza Turnaua słyszymy „teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd”.Uwielbiamy zapach sceny, wspaniałe chwile ciszy, które stopniują napięcie duchowe.
 
Opiekun
                            Krystyna Popielec-Sturmer
 
  
 

Biuletyn Informacji Publicznej


 
 

Adres szkoły:

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. Dezyderego Chłapowskiego

ul. Warszawska 29

62-230 Witkowo