JESTEŚMY, BEDZIEMY I CZEKAMY NA WAS...

 

 Technikum Ekonomiczne  Technikum Informatyczne Technikum Logistyczne Technikum Żywienia  Szkoła Branżowa I stopnia

Osiągnięcia uczniów technikum ekonomicznego w roku szkolnym 2015/2016

12 marca 2016 r. w siedzibie Urzędu Skarbowego w Gnieźnie odbył się XV Powiatowy Konkurs „Finanse a matematyka” organizowany pod patronatem Ministerstwa Finansów. W tym roku do konkursu przystąpiło 17 szkół powiatu gnieźnieńskiego. W etapie finałowym rywalizowało ze sobą 44 uczniów wyłonionych wcześniej w eliminacjach szkolnych. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych uczennice technikum ekonomicznego ZSP w Witkowie, przygotowywane merytorycznie do udziału w konkursie, przez nauczyciela Agnieszkę Nowicką osiągnęły następujące lokaty:

III miejsce – Nowak Klaudia, kl. IV TE;
VI miejsce – Depczyńska Barbara, kl. IV TE.

Biuletyn Informacji Publicznej


 
 

Adres szkoły:

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. Dezyderego Chłapowskiego

ul. Warszawska 29

62-230 Witkowo