Monday the 19th - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

  • Technikum Logistyczne

  • Technikum Turystyki Wiejskiej

  • Liceum Ogólnokształcące "Mundurowe"

  • Technikum Informatyczne

  • Technikum Ekonomiczne

  • Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Branżowa Szkoła I i II stopnia

Dnia 9 lutego 2018r. klasa IIITI wraz z opiekunem- panią J.Juzwa- wzięła udział w lokalnych obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Hasło przewodnie brzmiało "Tworzymy kulturę szacunku w sieci". Happening rozpoczął się o godzinie 10.00 na gnieźnieńskim Rynku, gdzie miała miejsce prezentacja transparentów przygotowanych przez młodzież. Kolejnym punktem programu było przejście ulicą Chrobrego do III Liceum Ogólnokształcącego, gdzie przeprowadzone zostały krótkie wykłady o bezpieczeństwie w sieci.

Logowanie

Odwiedza nas 1258 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?