Sunday the 25th - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie - Hostgator Coupon
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

  • Technikum Logistyczne

  • Technikum Turystyki Wiejskiej

  • Liceum Ogólnokształcące "Mundurowe"

  • Technikum Informatyczne

  • Technikum Ekonomiczne

  • Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

  • Branżowa Szkoła I i II stopnia

Tradycją szkoły są coroczne wyjazdy na Jarmark Bożonarodzeniowy do Berlina, organizowane przez nauczycieli przedmiotów zawodowych technikum żywienia i usług gastronomicznych. Pani Barbara Sesiuk i Joanna Pustelnik, wraz z grupą młodzieży ZSP w Witkowie 2 grudnia, podziwiała feerię barw, migocących lampek oraz atrakcji światecznych na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Berlinie. Świąteczne atrakcje poprzedziło zwiedzanie miasta. Uczniowie i absolwenci szkół zobaczyli pozostałości Muru Berlińskiego, Reichstag – siedzibę niemieckiego Bundestagu, a także skłaniający do refleksji pomnik poświęcony pomordowanym Żydom Europy. 

W szeregu atrakcji nie mogło też zabraknąć Bramy Brandenburskiej. Wreszcie Weichnachtasmarkt - wszyscy poczuli atmosferę zbliżających się świąt i mogli kupić upominki dla najbliższych. Wyjazd ma walory kulturowe, ale jest jednocześnie sprawdzianem umiejętności porozumiewania się w języku niemieckim.

Logowanie

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Jak dojechać?